Výčapy

Hospodářské potřeby Výčapy

Výčapy 189
Odpovědná vedoucí: Kateřina Dobešová
Tel.: 731 519 349
Email: vycapy@hospodarskepotreby.com

 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:30 - 16:00

So: 8:00 - 11:00 

 

Facebook Hospodářské potřeby Výčapy

 

Partnerská prodejna ve Výčapech potěší jak zahrádkáře, chovatele, rybáře, tak kutily.

Kdo by si nepřál mít své rostliny co nejzdravější a nejsilnější? K tomu vám dopomohou kvalitní substráty, hnojiva a postřiky

V množství zahradnických substrátů si vybere každý. Zeminu pro pokojové rostliny, borůvky, jahody, pelargonie, výsev či množení. Nezapomeňte být o krok napřed v rozvoji růstu vašich rostlin, výborné je na to hnojivo KRISTALON. V nabídce máme KRISTALON START, PLOD A KVĚT, GOLD, JAHODY, aj.

Potřebujete se vybavit na boj proti škůdcům a plevelům? S postřiky od nás to zvládnete hravě. Za zmínku stojí MOSPILAN, KEEPER, KARATE, SPINTOR, CHAMPION a mnoho dalších.

Pro vaše rostliny u nás zakoupíte interiérové květináče a truhlíky, pro práci na zahradě zavlažovací hadice, netkané textilie, zahradní nářadí.

K našemu sortimentu patří pytlovaná mulčovací kůra a oblázky, které ozdobí každou zahrádku.

 

Najdete u nás i široký výběr rybářských a chovatelských potřeb a doplňků, nátěrové barvy. Pracovní obuv a oděvy, rukavice na zahradu i do práce. Čisticí prostředky a bazénovou chemii za přijatelné ceny.

Pro teplo domova nabízíme dřevěné brikety, hnědouhelné brikety Rekord z Německa, uhlí Ořech 2 i Kostku – vše skladované v hale s možností dopravy až k vám. Dále propanbutanové lahve.

Zakoupíte u nás také široký sortiment svíček hřbitovních i upomínkových, nabízíme i možnost zakoupit dárkové poukazy.

Na podzim od vás rádi vykoupíme padaná jablka a dobře vám zaplatíme.

 
Ceník uhlí Výčapy
Produkt Cena s dph / q
Brikety R4 890 Kč
Ořech 1  673 Kč
Ořech 2 653 Kč
Kostka  

Reklamace – pevná paliva

 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.