Březová nad Svitavou

Hospodářské potřeby Březová nad Svitavou

Brněnská 130
Zodpovědný vedoucí: Petra Etzlerová
Tel.: 461 310 270
Email: brezova@hospodarskepotreby.com

 

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 16:00
So: 8:00 - 11:00 

 

Partnerská prodejna Hospodářských potřeb se nachází na hlavním tahu Brno – Svitavy. Pohodlně u nás zaparkujete, otevřeno máme 6 dní v týdnu.

Co u nás můžete zakoupit?

Široký sortiment krmných směsí pro drůbež i hospodářská zvířata. Vyberete u nás kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky i moravská vína pro páníčky.

Pro zahrádkáře substráty, hnojiva, postřiky, travní směsi, květináče, truhlíky a zahradní nářadí. Dále pak, pracovní a ochranné pomůcky, bazénovou chemii, dřevěné brikety, čisticí prostředky.

Celý rok prodáváme brambory – sadbové, rané, i konzumní na uskladnění. Dále sezónní produkty jako jsou meruňky, broskve, zelí, cibule, česnek atd. Po celou zimu prodáváme jablka několika odrůd. Vše od českých pěstitelů za výhodné ceny.

Na podzim od vás rádi vykoupíme padaná jablka a dobře vám zaplatíme.

Zajišťujeme rozvoz zboží, pro nemohoucí občany. Do našeho obchodu se těší každý malý zákazník, protože dostane cukrovinku zdarma, přijďte nás také navštívit.

 
Ceník uhlí Březová nad Svitavou
Produkt Cena s dph / q
Brikety R4  890 Kč
Ořech 1 689 Kč
Ořech 2 705 Kč

Reklamace – pevná paliva

 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.